Gigi vs Kendall:Mια karaοke διαμάχη
Μαρίνα Χαραλάμπους
Η Kendall Jenner και η Gigi Hadid μας έχουν αποδείξει πως εκτός από δύο πολύ καλά μοντέλα είναι και δύο πολύ καλές φίλες αλλά διανύουν και μια κοινή πορεία στον χώρο της μόδας. Έχουν καταφέρει πάρα πολλά ενώ βρίσκονται σε πολύ νεαρή ηλικία.
Τελευταίο τους επίτευγμα το κοινό εξώφυλλο για ένα από τα μεγαλύτερα περιοδικά παγκοσμίως, το περιοδικό W. Οι ιθύνοντες του περιοδικού είχαν μια έξυπνη ιδέα να της βάλουν σε μια karaoke διαμάχη. Gigi και Kendall τραγουδάνε το τραγούδι του αγαπημένου τους φίλου Justin Bieber “Sorry”.
Ποια ήταν η καλύτερη; Δείτε εδώ το απολαυστικό βίντεο.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)