Σμαράγδα Καρύδη
Blue Velvet
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(3.3/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Blue Velvet](assets/modules/kat/articles/201610/29713/images/det_smaragda.jpg)
Όχι μια, αλλά δύο μεγάλες τάσεις της σεζόν ακολούθησε η Σμαράγδα Καρύδη στην θεατρική πρεμιέρα του έργου ''Το Ψέμα'' όπου πρωταγωνιστεί. Με ένα βελούδινο κουστούμι σε midnight blue απόχρωση Matis Fashion το οποίο συνδύασε με lingerie τοπ η ηθοποιός έδειχνε σουπερ στιλάτη, ενώ ενίσχυσε την εμφάνισή της με μαύρα πέδιλα και κόκκινο κραγιόν για ένα απόλυτα βραδινό look.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)