Ζέτα Δούκα
The art of black
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(2.1/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![The art of black](assets/modules/kat/articles/201610/29596/images/det_zeta_douka.jpg)
Ένα total black σύνολο επέλεξε η Ζέτα Δούκα σε πρόσφατη εμφάνισή της και μας υπενθύμισε γιατί το μαύρο χρώμα είναι πάντα η πρώτη μας επιλογή. Η ηθοποιός με cigarette παντελόνι και μπλούζα ολοκλήρωσε το look της με κλασσικές γόβες και τσόκερ και έδωσε έξτρα γκλαμ με κατακόκκινο κραγιόν για ένα ανεπιτήδευτα κομψό στυλ.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)