H Olivia Palermo μόλις φόρεσε την μεγάλη ντένιμ τάση του καλοκαιριού
Κατρίνα Πίτρακκου
Η Olivia Palermo λατρεύει τις πιο κλασσικές επιλογές και το έχει αποδείξει. Να όμως που ούτε το διάσημο ''it'' girl της Νέας Υόρκης κατάφερε ν' αντισταθεί σ' αυτή τη νέα ντένιμ τάση του καλοκαιριού.Η ίδια ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία με το must-have τζιν της σεζόν, ανακοινώνοντας την τάση.
Επιλέγοντας ένα cropped καμπάνα τζιν από το κορεάτικο brand SJYP, με σκίσιμο στο μπροστινό μέρος το οποίο συνδύασε με κασμιρένιο πουλόβερ και γόβες με κορδόνια, η σταρ της street μόδας μας εξέπληξε ευχάριστα με την 70s επιλογή της, ενώ εμείς ψάξαμε να βρούμε το συγκεκριμένο στυλ και στα καταστήματα της high street.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)