10 looks για βαρύ κρύο
Κατρίνα Πίτρακκου
Συμφωνούμε ότι οι αδιάβροχες μπότες και τα αντιανεμικά σακάκια δεν είναι και η πιο κομψή επιλογή που μπορεί να κάνει ένα κορίτσι της μόδας. Τι να κάνουμε όμως που οι χαμηλές θερμοκρασίες μας αναγκάζουν να ξεθάψουμε από τη ντουλάπα μας εκείνα τα ''άσχημα'' κομμάτια που θα μας προστατέψουν από το χιόνι.
Κι όμως, ακόμα και ένα puffy jacket ή ένα ζευγάρι Wellington boots μπορούν να προσαρμοστούν σε ένα στιλάτο σύνολο. Απόδειξη; Δέκα κορίτσια που φωτογραφήθηκαν στο χιονισμένο τοπίο αποδεικνύοντας ότι το ugly πουλόβερ μας μπορεί να αποδειχτεί κάποια στιγμή και απαραίτητο και stylish.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)