Taylor Hill
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(0/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Taylor Hill](assets/modules/kat/articles/201611/29852/images/det_hill.jpg)
Αρκεί να ρίξεις μια ματιά στη ντουλάπα ενός supermodel για να βρεις τα πιο cool κομμάτια της αγοράς. Στη συγκεκριμένη περίπτωση της Taylor Hill που έκανε την εμφάνισή της με ένα cozy σύνολο, που έκανε στα μάτια μας το πλεκτό με το χριστουγεννιάτικο print να δείχνει πιο τάση από ποτέ. Το ''αγγελάκι'' της Victoria's Secret ολοκλήρωσε το look της με Citizens of Humanity skinnie jeans και biker boots.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)