J.Timberlake-J.Biel:Γιατί αλληλοπειράζονται;
Μαρίνα Χαραλάμπους
Λένε πως ένα από τα βασικά συστατικά στην σχέση ενός ζευγαριού είναι το χιούμορ. Αυτό είναι κάτι που σίγουρα διαθέτει το συγκεκριμένο ζευγάρι. Ο λόγος για τον Justin Timberlake και την Jessica Biel.
Mετά το μεγάλο θέμα που δημιουργήθηκε όταν ο Justin Timberlake πήγε να ψηφίσει και ανέβασε φωτογραφία από την ώρα που έριχνε την ψήφο, κάτι που απαγορεύεται στις ΗΠΑ, η ίδια έκανε χιούμορ με το συγκεκριμένο περιστατικό. Ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram έχοντας ένα αυτοκόλλητο που έγραφε «Voted” στο Instagram θέλοντας να τρολλάρει τον ίδιο της τον σύζυγο.
Λίγες ώρες μετά ο Justin ανέβασε την φωτογραφία τους με το όμορφο παιδάκι τους, όλοι ντυμένοι ως trolls με αφορμή το νέο τη νέα του animated ταινία.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)