Μαίρη Συνατσάκη
70s basics
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(3.8/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![70s basics](assets/modules/kat/articles/201611/29831/images/det_mairi.jpg)
Με έμπνευση από τα 70s η Μαίρη Συνατσάκη έκανε μια casual εμφάνιση ''χρησιμοποιώντας'' τα απολύτως απαραίτητα. Ένα τζιν καμπάνα, ένα πουκάμισο σε απαλό παστέλ χρώμα, μια μπεζ καμπαρντίνα και μια shoulder bag, συνομώτησαν για ένα απλό και all time classic look.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)