3 εύκολοι τρόποι για να φορέσετε το ροζ παλτό σας με στυλ!
Μυρτώ Τριχείλη
Μιας και το ανοιχτό ροζ αποτελεί αναμφισβήτητα ένα από τα πιο hot χρώματα της σεζόν, η επιλογή ενός ρομαντικού και άνετου παλτό για της καθημερινές σας εμφανίσεις, είναι ο καλύτερος τρόπος για να το εντάξετε στο στυλ σας! Ας δούμε μια σειρά από έξυπνους τρόπους για να συνδυάσετε ένα ροζ παλτό, μαντό ή γκαμπαρντίνα σε τρία βασικά looks μέσα στην εβδομάδα:
1. Συνδυάστε το ροζ παλτό σας σε απλή γραμμή με ζώνη στη μέση μαζί με το αγαπημένο σας slip φόρεμα στο χρώμα του πάγου και γοητευτικά ψηλοτάκουνα παπούτσια ή χαμηλά γοβάκια με μπαρέτα.
2. Επιλέξτε μια ροζ γκαμπαρντίνα με casual αλλά και ανατρεπτικό χαρακτήρα μαζί με ένα μπλε πουκάμισο χαλαρά φορεμένο σε “ανδρόγυνο” στυλ, cigarette παντελόνι και μεγάλη δερμάτινη τσάντα σε μαύρο χρώμα.
3. Δώστε ανάλαφρο και street ύφος σε ένα κουφετί (ανοιχτό ροζ) μαντό χωρίς κουμπιά, φορώντας το με ένα εφαρμοστό τζιν που αναδεικνύει τις γραμμές σας και oversized πουλόβερ σε στυλ ζιβάγκο σε γκρι ή λευκό χρώμα.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)