Μαρία Ηλιάκη
Western Vibes
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(2/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Western Vibes](assets/modules/kat/articles/201610/29795/images/det_iliaki.jpg)
Ένα μαύρο φόρεμα με see-through μανίκια επέλεξε η Μαρία Ηλιάκη για την εμφάνισή της σε θεατρική πρεμιέρα. Η παρουσιάστρια ακολούθησε το western ύφος της σεζόν ολοκληρώνοντας το look της με τα κατάλληλα μποτάκια, ενώ ενίσχυσε με την ιδανική statement ζώνη το σύνολό της, αποδεικνύοντας το στυλ της.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)