6 cool τρόποι να φορέσεις το φουλάρι σου αυτό τον Χειμώνα
Κατρίνα Πίτρακκου
Πως μποροιύμε να ''εκμεταλλευτούμε'' το μεταξωτό φουλάρι μας για να αναβαθμίσουμε τα χειμερινά μας σύνολα;
Όλες γνωρίζουμε πως ένα μεταξωτό φουλάρι μπορεί να χαρίσει άλλη χάρη στο look μας, και όταν το budget μας στενεύει, εμφανίζεται σαν απ΄΄ο μηχανής θεός για να ''σώσει'' τις εμφανίσεις μας και να αναδείξει το στυλ μας. Φορεμένο σαν ζώνη ή δεμένο στην τσάντα μας, είναι η λεπτομέρεια που κάνει τη διαφορά γι' αυτό και εμείς ξεσηκώσαμε 6 τρικ από τα κορίτσια της street μόδας για να το χρησιμοποιήσουμε ακόμα μια σεζόν με τον πιο δημιουργικό τρόπο.
Είτε επιλέξετε λοιπόν ένα μονόχρωμο φουλάρι και το φορέσετε σαν γραβάτα στο λαιμό, είτε φανείτε πιο τολμηρή με έντονα μοτίβα το σίγουρο είναι πως θα βγείτε κερδισμένη.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)