Αλεξάνδρα Δράκου
Metallic Fever
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(3/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Metallic Fever](assets/modules/kat/articles/201610/29645/images/det_alexandra.jpg)
Την αδυναμία της για τις μεταλιζέ πλισέ φούστες την έδειξε από την αρχή της σεζόν. Η επιχειρηματίας και fashion blogger, Αλεξάνδρα Δράκου φόρεσε λοιπόν την αγαπημένη της τάση και έκανε την εμφάνισή της στο fashion show του Βασίλη Ζούλια. Συνδυάζοντας το σταρ κομμάτι της σεζόν με πουκάμισο σε βικτωριανό στυλ χάρισε έξτρα ύφος στο look της με δερμάτινο σακάκι στους ώμους και λουστρίνι μποτάκια με καλτσάκια, καπέλο και clutch bag Mary Katrantzou.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)