Martha Hunt
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(0/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Martha Hunt](assets/modules/kat/articles/201610/29438/images/det_martha.jpg)
Τα κορίτσια της μόδας φαίνεται πως εξακολουθούν να στηρίζουν τα 70s, αφού μετά την Kendall Jenner, ήρθε η εμφάνιση της Martha Hunt για να το επιβεβαιώσει. Το μοντέλο της Victoria's Secret εμφανίστηκε με τζιν καμπάνα από το brand Paige, το οποίο συνδύασε με τοπ Isabel Marant, και μια κλασσική 70s καφέ ζώνη που έδωσε χαρακτήρα στο look της.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)