Μπέττυ Μαγγίρα
Season's Best
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(4.5/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![Season's Best](assets/modules/kat/articles/201610/29245/images/det_bety.jpg)
Σε θεατρική πρεμιέρα βρέθηκε η Μπέττυ Μαγγίρα επιλέγοντας ένα super σέξι θηλυκό σύνολο στο οποίο πάντρεψε τρεις από τις μεγαλύτερες τάσεις της εποχής. Με μια πλισέ shiny φούστα και νεγκλιζέ τοπ -δύο απαραίτητα κομμάτια για τις fashionistas-, η ηθοποιός ενίσχυσε το look της με ψηλά πέδιλα, δερμάτινο σακάκι και φυσικά το hot αξεσουάρ της σεζόν, το τσόκερ.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)