Τζένη Μπαλατσινού
As chic as that
![loading](layout/images/loading_2.gif)
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
(3.5/5) |
Πρέπει να για να μπορέσετε να ψηφίσετε
![As chic as that](assets/modules/kat/articles/201610/29113/images/det_jenny.jpg)
Μια natural εμφάνιση έκανε πρόσφατα η Τζένη Μπαλατσινού και μας κέρδισε με τον αβίαστο τρόπο που πέτυχε ένα κομψό σύνολο παντρεύοντας δύο μεγάλες τάσεις της σεζόν. Με μια πλισέ φούστα μέχρι το γόνατο και νεγκλιζέ τοπ η παρουσιάστρια έκανε μια εμφάνιση σε άσπρο-μαύρο ολοκληρώνοντας το look της με μαύρα φλατ σανδάλια και διακριτικά κοσμήματα.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)