H πλεξούδα-Ραπουνζέλ επιστρέφει
Κατρίνα Πίτρακκου
Ένα look το οποίο έχει τις ρίζες του στην Ραπουνζέλ, όμως έπρεπε να το προτείνει μια άλλη πιο ''πραγματική'' σούπερσταρ για να γίνει τάση. Όταν η Beyonce ''φόρεσε'' στην παγκόσμια περιοδεία της την μακριά πλεξούδα, αμέσως την είδαμε να εξαππλώνεται παντού και κυρίως στο κόκκινο χαλί, όπου οι υπόλοιπες χολιγουντιανές σταρ βασισμένες στα χνάρια της Queen Bey μας χάρισαν τη δική τους εκδοχή.
Άλλωστε από τη στιγμή που είδαμε τις πλεξούδες να κατακτούν τη μόδα του δρόμου με τα διαφορετικά στυλ να κάνουν το look να δείχνει ακόμα πιο fresh ήταν θέμα χρόνου να δούμε την επαναφορά της πολύ μακριάς πλεξούδας να κάνει ''δήλωση μόδας'' και να μας πείθει να την υιοθετήσουμε.
Σχόλια
(Πρέπει να για να μπορέσετε να σχολιάσετε αυτο το Άρθρο)